Patrycja Doroz
Zespół / Asystentka Patrycja Doroz

Patrycja od kilku lat pracuje jako asystentka stomatologiczna. Ponadto jest studentką V roku wydziału Lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, co zdecydowanie ułatwia jej współpracę z lekarzami. 

Praca daje jej dodatkowe możliwości do rozwijania swoich umiejętności, łączenia praktyki z wiedzą akademicką i zdobywania doświadczenia w komunikacji z pacjentem. 

Patrycja jest osobą o wielu talentach, pasjach i zainteresowaniach. Jest członkiem folklorystycznego Zespołu Pieśni i Tańca „Tysiąclatki”, gdzie zdobywa nagrody i wyróżnienia na Międzynarodowych Festiwalach Tanecznych organizowanych na całym świecie. 

Patrycja jest też miłośnikiem podróży, uwielbia odkrywać nowe smaki oraz eksperymentować w kuchni. 

Jej determinacja i zamiłowanie do nauki sprawiają, że z entuzjazmem podchodzi do nowych wyzwań, nieustannie dążąc do doskonalenia siebie i swoich umiejętności.

Jako osoba empatyczna i cierpliwa tworzy przyjazne i komfortowe środowisko w gabinecie. Jej precyzja i skrupulatność pozwalają zapewnić wysoki standard opieki, gwarantując pacjentom bezpieczeństwo podczas każdej wizyty.