04
Ortodoncja / Aparaty nakładkowe

Aparaty nakładkowe

Leczenie nakładkowe opiera się na leczeniu specjalistycznie przygotowanych nakładek, które milimetr po milimetrze prostują zęby i przywracają im właściwą pozycję. Nakładki są przygotowywane indywidualnie, pod konkretny zgryz pacjenta.

CLEAR ALIGNER

Clear Aligner to metoda leczenia ortodontycznego za pomocą przezroczystych nakładek.
Dedykowana dla pacjentów z niewielkimi wadami ortodontycznymi, lub dla osób po leczeniu ortodontycznym, które nie są zadowolone z poprzedniego leczenia.
Jest to zupełnie niewidoczny aparat bardzo wygodny do noszenia, dla osób ceniących sobie komfort i  dyskrecję. Średni czas leczenia tą metodą to tylko 6 miesięcy! Leczenie aparatem Clear Aligner stosujemy od 2011 roku, co dało kilkudziesięciu wyleczonych pacjentów. Stabilność efektów leczenia jest taka sama jak przy aparatach stałych.

Aparaty nakładkowe

INVISALIGN

Invisalign to przezroczyste, idealnie dopasowane nakładki ortodontyczne, dzięki którym jesteśmy w stanie wyleczyć nawet zaawansowaną wadę zgryzu.
Leczenie ortodontyczne z wykorzystaniem przeźroczystych nakładek Invisalign jest nie tylko bardziej komfortowe niż leczenie klasycznym aparatem, ale i często znacznie krótsze! Wielu pacjentów spełnia marzenie o idealnym uśmiechu już w kilka miesięcy. Aparat ten zdejmuje się do mycia zębów, co pozwala na dokładną higienę, a także daje możliwość zdjęcia aparatu np. na ważne spotkania biznesowe. Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania tej metody leczenia, nie zawiera żadnych substancji uczulających, ani żadnych metalowych elementów. Invisalign to innowacyjna metoda prostowania zębów.

Czytaj więcej o aparatach Invisalign

Aparaty nakładkowe

CZYTAJ WIĘCEJ: https://www.cyfrowa-ortodoncja.pl/