01
O Nas

Stomatologia Stencel to przede wszystkim profesjonalne usługi oraz ciepła, rodzinna atmosfera. O pełną satysfakcję i dobre samopoczucie naszych Pacjentów dbamy od dwóch pokoleń, nieustannie podnosimy sobie poprzeczkę – między innymi poprzez zwiększanie naszych kwalifikacji biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Znajdujemy się w dobrze skomunikowanym z innymi miastami centrum Chorzowa, bardzo blisko rynku. Udogodnieniem dla pacjentów zmotoryzowanych są dwa parkingi znajdujące się tuż przy naszej Klinice.

Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu gabinetu oraz stale pogłębianej wiedzy, oferujemy Państwu kompleksową opiekę dentystyczną dla całej rodziny. Leczymy najnowocześniejszymi metodami oraz materiałami, które zapewnią zdrowy i piękny uśmiech, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje implantologię, stomatologię estetyczną, chirurgię, protetykę, ekspresowe wybielanie metodą Beyond, diagnostykę RTG i TK oraz pogotowie stomatologiczne.

Naszą wizytówką jest promienny uśmiech Pacjenta, zewnętrzny i wewnętrzny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy na konsultację – z radością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu indywidualnego podejścia. Osiągamy to poprzez tworzenie szczegółowego planu leczenia, opierających się na dokładnej diagnostyce, którą umożliwia nam pracownia diagnostyki obrazowej.

Rozumiemy także, że u wielu z Państwa leczenie stomatologiczne wywołuje stres i obawy. W naszym centrum stawiamy na zapewnienie nie tylko profesjonalnej i skutecznej terapii, ale również na bezbolesne leczenie. Każdy zabieg wykonywany jest w bezpłatnym znieczuleniu miejscowym. Oferujemy również kompleksowe leczenie w znieczuleniu ogólnym, pod opieką doświadczonego zespołu anestezjologicznego. U nas mogą cieszyć się Państwo pięknym, zdrowym uśmiechem bez stresu i bólu.

Jesteśmy do dyspozycji codziennie od 8:00 do 22:00; przyjmujemy również w soboty, niedziele oraz święta.

 

Poznaj Stomatologię Stencel i zostań z nami na dłużej!

 

Stomatolog z Chorzowa

ZOBACZ TAKŻE: NASZE GABINETY