01
O Nas / Finansowanie

MediRaty to system finansowania usług medycznych. Wystarczy, że pacjent skontaktuje się telefonicznie z konsultantem lub przekaże swoje dane recepcjonistce STOMATOLOGII STENCEL, ta przekaże je do konsultanta Ratalnie.com S.A.. Konsultant telefonicznie zweryfikuje Państwa zdolność kredytową i poinformuje o wysokości rat. Dla tych, którzy nie chcą przekazywać swoich danych, przygotowaliśmy wniosek online. Dzięki niemu bezpośrednio przekażą Państwo swoje dane do weryfikacji. Po kilku minutach decyzja kredytowa i wiążąca oferta będą gotowe.

Dalsza procedura jest szybka i przyjazna. Pacjent jest jedynie zobowiązany do przygotowania dokumentu potwierdzającego osiągany dochód oraz podpisania umowy w obecności kuriera, który umowę dostarczy we wskazane przez pacjenta miejsce i termin.

Ponadto z myślą o naszych pacjentach nawiązaliśmy również współpracę z Santander Consumer Bank, który przygotował atrakcyjną ofertę kredytu. Dzięki skróceniu do minimum procedur związanych z uruchomieniem finansowania, wszelkie formalności załatwią Państwo w recepcji naszego centrum.

Krok po kroku leczenie na kredyt w STOMATOLOGII STENCEL – zobacz, jakie to proste!

Przyjdź do nas na bezpłatną konsultację, na której lekarz wykona plan leczenia. Plan leczenia przedstawiać będzie harmonogram wszystkich niezbędnych zabiegów wraz z ich kosztami.

Na podstawie kwoty z planu leczenia rejestratorka przedstawi ofertę kredytu.

Po wybraniu najlepszej opcji pacjent składa wniosek w rejestracji STOMATOLOGII STENCEL i wszystkie formalności związane z kredytem załatwia na miejscu.

 

SKORZYSTAJ Z WNIOSKU ONLINE I SPRAWDŹ SWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ, KLIKAJĄC W PONIŻSZY BANER