09
METAMORFOZY / Implanty

Metamorfozy implanty

PACJENTKA, 48 LAT

Przygoda pacjentki zaczęła się od problemów z lewą dwójką. Po konsultacji zakwalifikowano zęba do usunięcia, w kolejnym etapie do implantacji. Po upływie określonego czasu gojenia przystąpiono do zabiegu przeszczepu łącznotkankowego.

Zakończone procedury chirurgiczne oraz endodontyczne otwarły drzwi do rozpoczęcia etapu implanto-protetycznego. Całość pracy została wykonana w technologii CAD/CAM, a jej efektem są korony pełnoceramiczne w górnym łuku od szóstki do szóstki oraz korona pełnoceramiczna na implancie ANKYLOS z indywidualnie frezowanym łącznikiem anodowanym w miejscu lewej dwójki.


ZAKRES PRACY:  KORONY PEŁNOCERAMICZNE

PACJENTKA, 51 LAT

Pacjentka po nowy i zdrowy uśmiech przyjechała do nas aż ze Szwajcarii.

Odbudowa protetyczna w górnym łuku opierała się na koronach pełnoceramicznych osadzonych na zębach własnych pacjentki. Za wyjątkiem prawej ćwiartki, w której boczne braki zębowe odbudowano na dwóch implantach Ankylos z łącznikami anodowanymi. Na dolny odcinek zastosowano bonding.


ZAKRES PRACY:  KORONY PEŁNOCERAMICZNE

 

PACJENTKA, 44 LATA

Pacjentka zgłosiła się do nas z przetrwałymi zębami mlecznymi w miejscu górnych trójek, które zostały zakwalifikowane do natychmiastowej implantacji. Reszta zębów w górnym i dolnym łuku zostały oszlifowane pod korony pełnoceramiczne. Całość pracy została zaprojektowana cyfrowo.

Leczenie przeprowadził dr n. med. Robert Stencel we współpracy z SmileLab Karol Pudło.


ZAKRES PRACY: SYSTEM PREMIUM ANKYLOS, KORONY CYRKONOWE  NA IMPLANTACH