09
METAMORFOZY / Korony – mosty – licówki

Metamorfozy korony, mosty, licówki

PACJENTKA, 39 LAT

Zdrowy i ładny uśmiech – z taką dewizą zgłosiła się Pacjentka do naszego gabinetu. Oprócz kompleksowego leczenia zachowawczego, zaproponowano również leczenie protetyczne, którego efektem są korony pełnoceramiczne od prawej do lewej czwórki.


ZAKRES PRACY:  KORONY PEŁNOCERAMICZNE

 

PACJENTKA, 54 LATA

Zgłosiła się do nas Pacjentka, która chciała odmienić swój uśmiech i cieszyć się prostymi, białymi zębami. Zastosowaliśmy korony pełnoceramiczne w górnym i dolnym łuku. W obu przypadkach zakres pracy sięga od piątki do piątki. 


ZAKRES PRACY:  KORONY PEŁNOCERAMICZNE

 

PACJENTKA, 29 LAT

Wdrożenie interdyscyplinarnego planu leczenia pozwoliło na pozbycie się startych zębów i dziąsłowego uśmiechu. U Pacjentki przeprowadziliśmy poniższe procedury: 

  1. diagnostyka cyfrowa (skany i fotografie w studio),
  2. leczenie periodontologiczne: gingiwektomia, podcięcie wędzidełka
  3. odbudowa metodą Flow-Injection w dolnym łuku i górnym bocznym, 
  4. odcinek od górnej lewej do prawej trójki – korony pełnoceramiczne emax.

ZAKRES PRACY:  KORONY PEŁNOCERAMICZNE, BONDING

 

PACJENTKA, 52 LATA

Pacjentka zmęczona użytkowaniem protezy górnej elastycznej w odcinku skrzydłowym, szukała rozwiązania na stałe. Na konsultacji protetycznej zakwalifikowano Pacjentkę do odbudowy całego górnego łuku koronami pełnoceramicznymi.


ZAKRES PRACY:  KORONY PEŁNOCERAMICZNE

 

PACJENT, 43 LATA

Złamana dwójka przyczyniła się do decyzji Pacjenta o odświeżeniu całego uśmiechu. Przed oszlifowaniem filarów skierowano Pacjenta na wymagane leczenie endodontyczne. W kolejnych krokach podjęto etapy protetyczne. Finalnie zaprojektowano i ręcznie opracowano korony pełnoceramiczne od od prawej do lewej piątki.


ZAKRES PRACY:  KORONY PEŁNOCERAMICZNE

 

PACJENTKA, 49 LAT

Odświeżony uśmiech Pacjentki koronami pełnoceramicznymi od lewej górnej piątki do prawej górnej piątki.


ZAKRES PRACY:  KORONY PEŁNOCERAMICZNE

 

PACJENTKA, 46 LAT

Poprawa estetyki górnego łuku u Pacjentki rozpoczęła się diagnostyką cyfrową, dzięki której wstępnie zaplanowaliśmy zakres leczenia i docelowy wygląd pracy. Po założeniu koron tymczasowych, pacjentkę skierowano do periodontologa w celu wykonania plastyki wędzidełka wargi oraz wydłużenia koron. Po wygojeniu dziąseł założono korony pełnoceramiczne na podbudowie cyrkonowej w odcinku górnym od prawej szóstki do lewej trójki.


ZAKRES PRACY:  KORONY PEŁNOCERAMICZNE