Dentysta - Stomatolog
Dziś czynne w godzinach
od 08:00 do 22:00
ul. Karpińskiego 3, 41-500 Chorzów

Strefa pacjenta

W naszej klinice najważniejszy jest pacjent. Dbamy o każdy szczegół, by wizyty przebiegały w przyjemnej atmosferze i na najwyższym poziomie. Nasz zespół doświadczonych lekarzy, posiadających cenne umiejętności i kwalifikacje, jest w stanie podjąć się leczenia skomplikowanych dolegliwości oraz schorzeń. Plan leczenia ustalany jest indywidualnie – dopasowujemy go do potrzeb każdego pacjenta. Dlatego bardzo ważna jest pierwsza wizyta, na której przeprowadzamy wywiad medyczny, oraz niezbędną diagnostykę radiologiczną, które pozwolą nam dobrać najlepsze metody leczenia. W trakcie konsultacji wykonujemy szczególową wycenę wszystkich procedur.

Pamiętaj, że wizyta u stomatologa wcale nie musi być straszna. Wszelkie lęki i bóle zostaną wykluczone przez znieczulenia, które posiadamy w naszej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z ich szczegółowym opisem. (zakładka Znieczulenia)

Szczególną troską otaczamy naszych najmłodszych pacjentów. Serdecznie zapraszamy na wizyty adaptacyjne, podczas których dzieci będą mogły poznać stomatologa, nauczyć się prawidłowego szczotkowania zębów oraz oswoić się z gabinetem, fotelem dentystycznym i urządzeniami. Dzięki naszym znieczuleniom, mali pacjenci nie poczują bólu, a na każdą kolejną wizytę będą wracać z uśmiechem.

Nasze zabiegi objęte są gwarancją. Warto zapoznać się ze szczegółami http://www.stomatologia-stencel.pl/gwarancje.html. By móc skorzystać z naszej gwarancji, należy spełnić kilka wymogów, a także co najmniej raz na pół roku odbywać wizyty kontrolne.

Pacjenci mogą skorzystać z dogodnego systemu finansowania leczenia, jakim są MediRaty. Po zweryfikowaniu danych i analizie zdolności kredytowej zostaną przedstawione warunki kredytowania i określona wysokość rat. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich pacjentów, dla których jedyną przeszkodą w rozpoczęciu profesjonalnego leczenia jest brak wystarczających środków. Przypominamy o możliwości uzyskania rat 0% na okres 12 miesięcy.