03
Stomatologia / Wybielanie zębów

Białe zęby są podstawą zdrowego uśmiechu! Ponadto dzięki nim zyskamy pewność siebie, komfort życia i dobre samopoczucie, dlatego ważne jest dbanie o ich wygląd. Nasi specjaliści chętnie pomogą wybrać Państwu odpowiednią metodę wybielania zębów i sprawią, że śnieżnobiały uśmiech pozostanie na twarzy pacjenta na długi czas.

Część osób od urodzenia zmaga się z problemem żółtych zębów, u innych kłopot ten pojawił się dopiero w późniejszych latach. Przyczyn przebarwień jest wiele, zalicza się do nich np. nieprawidłową dietę, niewłaściwą higienę jamy ustnej, choroby ogólne, zażywanie antybiotyków, czy nałogowe palenie papierosów. W XXI wieku istnieją jednak szybkie i praktyczne sposoby na poprawę barwy naszych zębów.

W naszej klinice oferujemy innowacyjne metody, które w krótkim czasie przyniosą oczekiwane efekty. Należą do nich nakładki wybielające, licówki porcelanowe oraz wybielanie lampą Beyond.

Zapraszamy do umówienia się na konsultację z jednym z naszych specjalistów. Po indywidualnej obserwacji, dobraniu najbardziej efektywnej metody i krótkim zabiegu nasi pacjenci będą mogli cieszyć się z „nowego” uśmiechu.