dr n. med. Ewa Jabłońska-Stencel
Zespół / dr n. med. Ewa Jabłońska-Stencel

Lekarz stomatolog, absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej (dziś Uniwersytetu Medycznego). W roku 2019 uzyskała tytuł Doktora Nauk Medycznych na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Od zakończenia stażu jest współtwórcą kliniki Stomatologia Stencel i członkiem zespołu który realizuje interdyscyplinarne plany leczenia w każdej dziedzinie stomatologii.

W ramach swojej codziennej praktyki specjalizuje się w ortodoncji nieekstrakcyjnej dorosłych i dzieci za pomocą systemów samoligaturujących amerykańskiej marki Damon®, leczeniu nakładkowym Invisalign®, stomatologii i medycynie estetycznej. Stale doskonali wiedzę i umiejętności w trakcie licznych szkoleń z zakresu ortodoncji i medycyny estetycznej. W 2010 roku ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej. W 2021 roku ukończyła 3 letni kurs specjalizacyjny Full Face Orthodontics Mini Residency. Program organizowany przez International Association for Orthodontics POLSKA.

Jest członkiem European Orthodontic Society oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging. Jej pasją jest czytanie książek, podróżowanie i aktywne spędzanie czasu z rodziną.