lek. dent. Ewa Jabłońska-Stencel
Zespół / lek. dent. Ewa Jabłońska-Stencel

Edukację rozpoczęła od studiów na Śląskim Uniwersytecie Medycznym zdobywając dyplom i tytuł lekarza dentysty. Po studiach odbyła staż pod kierownictwem chirurga dr Adama Kanasa, dzięki któremu zdobyła doświadczenie w jednej ze swoich ulubionych dziedzin – chirurgii stomatologicznej.

Zamiłowanie do estetyki okazało się jednak silniejsze.

W 2010 roku ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej. Od tamtej pory stale poszerza swoje umiejętności w tej dziedzinie, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Ukończyła Akademię Rzeźbienia Twarzy, uzyskując dyplom u dr Wojciecha Maruszy. Uczestniczyła w konferencjach prowadzonych przez światowe sławy (Rossana Castellana, Alessio Redaelli, Pasquale Motolese), podczas których zapoznała się z innowacyjnymi technikami zabiegowymi. W pracy skupia się głównie na leczeniu zachowawczym oraz estetyce twarzy, dbając o najwyższy standard leczenia i zapewniając komfort bezbolesnych zabiegów.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging. Jej pasją jest czytanie książek, podróżowanie i aktywne spędzanie czasu z rodziną.