This is the default dialog which is useful for displaying information. The dialog window can be moved, resized and closed with the 'x' icon.

Dentysta - Stomatolog
ul. Karpińskiego 3, 41-500 Chorzów
facebook
Stomatolog, dentysta, Katowice, Chorzów, pogotowie stomatologiczne

PRYWATNE

POGOTOWIE

STOMATOLOGICZNE

Dentysta -Stomatolog

Witamy Państwa na stronie Całodobowego Pogotowia Stomatologicznego!

Nasz gabinet stomatologiczny to miejsce, gdzie mogą Państwo w miłej atmosferze zadbać o swój uśmiech. Stawiamy na komfort i poczucie bezpieczeństwa u naszych Pacjentów. Możemy to zagwarantować dzięki temu, że naszą praktykę opieramy na wieloletnim doświadczeniu, pogłębionej wiedzy stomatologicznej oraz profesjonalnym sprzęcie, pozwalającym leczyć najbardziej skomplikowane przypadki.

Zdrowy uśmiech naszych Pacjentów jest dla nas najważniejszy, dlatego też oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne, z zakresu:

  • Chirurgia
  • Protetyka
  • Wybielanie zębów metodą Beyond w 45 minut!
  • Stomatologia
  • Pogotowie stomatologiczne
  • RTG

W naszym gabinecie przeprowadzamy leczenie bez bólu i bez stresu, wykorzystując do tego najnowsze osiągnięcia w stomatologii. Polegamy tylko na sprawdzonych i bezpiecznych metodach leczenia, używając przy tym najwyższej jakości preparatów. Wysoka jakość naszych usług to u nas podstawa!

Każdy Pacjent, podczas pierwszej wizyty, może u nas liczyć na dokładne omówienie problemu, z jakim się do nas zgłasza oraz na szczegółowe objaśnienie metod leczenia. Nasza wiedza nie jest tajemnicą i chętnie się nią podzielimy. Zawsze przekazujemy informacje o innych, alternatywnych metodach leczenia, aby nasi Pacjenci mieli możliwość wyboru i decydowania o swoim leczeniu. Dzięki temu każdy Pacjent z pomocą naszego lekarza stomatologa z pewnością wybierze najlepszą dla siebie drogę leczenia.

Zapraszamy,
Indywidualna praktyka lekarsko-dentystyczna Robert Stencel

 

Chorzów, Katowice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tarnowskie Góry.

 

 

Implanty

Implanty

Specjalizujemy się w wysokiej jakości implantach. Współpracujemy z wiodącymi, światowymi markami, co pozwala nam oferować Państwu produkty najwyższej jakości oraz precyzyjne wykonanie.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Leczenie kanałowe z użyciem mikroskopu to światowy standard, który pozwala na dokładne i skuteczne leczenie.

Wszystkie zabiegi w narkozie

Wszystkie zabiegi w narkozie

Komfort pacjentów to nasz priorytet, dlatego na życzenie wszystkie zabiegi wykonujemy w znieczuleniu ogólnym.

Ortodoncja

Ortodoncja

Marzysz o pięknym uśmiechu? Zadbamy o to! Stosujemy najnowsze metody leczenia ortodontycznego, by przywrócić prawidłowy zgryz i estetyczny wygląd uzębienia.

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Piękny uśmiech idzie w parze z piękną skórą. Dlatego włączyliśmy w naszą ofertę zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Gabinet przyjazny dzieciom

Gabinet przyjazny dzieciom

Doskonałe podejście do najmłodszych pacjentów oraz bezbolesne metody leczenia sprawiają, że dzieci chętnie wracają do naszego gabinetu. Zazwyczaj już tylko na przeglądy!