Dentysta - Stomatolog
Dziś czynne w godzinach
od 08:00 do 22:00
ul. Karpińskiego 3, 41-500 Chorzów

Stomatologia Stencel

Jesteśmy nowoczesną kliniką stomatologiczną położoną w centrum Chorzowa. Pod opieką ambitnego i młodego personelu oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów znajdziecie Państwo kompleksową, profesjonalną i przyjazną obsługę, która z pewnością spełni wymagania każdego, kto troszczy się o zdrowie własne i swoich bliskich.

W trosce o wysoką jakość usług, wciąż podnosimy nasze kwalifikacje poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. Oferujemy Państwu leczenie najnowocześniejszymi metodami oraz materiałami, które zapewnią zdrowy i piękny uśmiech, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów. Nasze centrum zapewnia kompleksowe i komfortowe leczenie, przyjazne dla dorosłych i dla dzieci.

Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu indywidualnego podejścia.Osiągamy to przez tworzenie szczegółowego planu leczenia. Staramy się zrozumieć potrzeby i obawy naszych pacjentów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny w kontaktach biznesowych i towarzyskich jest atrakcyjny wygląd, dla którego ogromne znaczenie ma piękny i zdrowy uśmiech.

Rozumiemy także, że u wielu z Państwa leczenie stomatologiczne wywołuje stres i obawy, dlatego w naszym centrum stawiamy na zapewnienie nie tylko profesjonalnej i skutecznej terapii, ale również bezbolesnego leczenia. Każdy zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu mogą cieszyć się Państwo pięknym, zdrowym uśmiechem bez stresu i bólu.