Dentysta - Stomatolog
Dziś czynne w godzinach
od 08:00 do 22:00
ul. Karpińskiego 3, 41-500 Chorzów

Leczenie w STOMATOLOGII STENCEL na kredyt

MediRaty to system finansowania usług medycznych. Wystarczy, że pacjent skontaktuje się telefonicznie z konsultantem lub przekaże swoje dane recepcjonistce STOMATOLOGII STENCEL, a ta przekaże je do konsultanta Ratalnie.com SA. Konsultant telefonicznie zweryfikuje Państwa zdolność kredytową i poinformuje o wysokości rat. Dla tych, którzy nie chcą przekazywać swoich danych, został przygotowany wniosek online, dzięki któremu bezpośrednio przekażcie swoje dane do weryfikacji. Po kilku minutach otrzymacie Państwo decyzję oraz wiążącą ofertę.

Skorzystaj z wniosku online i sprawdź swoją zdolność kredytową, klikając w poniższy baner.

stomatolog na raty

 

Dalsza procedura jest szybka i przyjazna. Pacjent jest jedynie zobowiązany do przygotowania dokumentu potwierdzającego osiągany dochód oraz podpisania standardowej i przejrzystej umowy w obecności kuriera, który dostarczy umowę we wskazane przez pacjenta miejsce i termin.

 

Drodzy Pacjenci, z myślą o was nawiązaliśmy również współpracę z bankiem Santander Consumer Bank, który przygotował atrakcyjną ofertę kredytu, dzięki czemu możecie bez ograniczeń korzystać z naszych usług. Wszystkie procedury związane z udzieleniem kredytu zostały skrócone do minimum, a wszelkie formalności załatwią Państwo w naszej recepcji.

Krok po kroku leczenie na kredyt w STOMATOLOGII STENCEL – zobacz, jakie to proste!

 • – Przyjdź do nas na bezpłatną konsultację, na której lekarz stworzy twój plan leczenia. Plan leczenia przedstawiać będzie harmonogram wszystkich niezbędnych zabiegów wraz z ich kosztami.
 • – Na podstawie kwoty z planu leczenia rejestratorka przedstawi ofertę kredytu.
 • – Po wybraniu najlepszej opcji pacjent składa wniosek w rejestracji i wszystkie formalności związane z kredytem załatwia na miejscu.

 

Oferta banku Santander to:

 • – minimum formalności – wystarczy tylko dowód osobisty,
 • – szybka decyzja o udzieleniu kredytu,
 • – swobodny okres kredytowania, nawet do 48 m-cy,
 • – kredyt do 100% wartości towaru,
 • – oprocentowanie kredytu już od 0,7%.

 Dokumenty wymagane do podpisania umowy kredytowej:

dowód osobisty lub inny główny dokument tożsamości honorowany przez bank (np. karta stałego pobytu).

W zależności od źródła uzyskiwanego dochodu możecie Państwo zostać poproszeni o udostępnienie rejestratorce STOMATOLOGII STENCEL dodatkowych dokumentów:

 • – osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę: aktualne zaświadczenie o okresie zatrudnienia i wysokości średniego miesięcznego wynagrodzenia netto z ostatnich 3 miesięcy,
 • emeryci i renciści: ostatni odcinek emerytury (renty) lub kserokopia* decyzji o przyznaniu świadczenia lub kserokopia* ostatniej waloryzacji,
 • – prowadzący gospodarstwo rolne: kopia decyzji z Urzędu Gminy w formie nakazu płatniczego na łączne zobowiązania pieniężne na dany rok, z którego wynika fakt posiadania lub dzierżawienia gospodarstwa rolnego i  jego wielkość w hektarach przeliczeniowych lub zaświadczenie z Urzędu Gminy (w oryginale) potwierdzające fakt  posiadania lub dzierżawienia gospodarstwa rolnego, określające jego wielkość w hektarach przeliczeniowych i  dochodowość roczną,
 • – prowadzący działalność gospodarczą: kserokopia* wpisu do ewidencji działalności gospodarczej oraz kserokopia dowodów wpłaty podatku dochodowego za ostatnie 3 miesiące lub kserokopie* dowodów opłacenia składek ZUS z  ostatnich 3 miesięcy lub kserokopia poświadczonej przez Urząd Skarbowy deklaracji podatkowej za okres  co  najmniej ostatnich 3 miesięcy,
 • inne źródła dochodu: według indywidualnych ustaleń z Santander Consumer Bank.

 *