08
Narkoza

Narkozę, czyli całkowite i bezpieczne znieczulenie ogólne, polecamy wszystkim osobom cierpiącym na dentofobię oraz naszym najmłodszym pacjentom. Zły stan uzębienia prowadzi do zapaleń i jest zagrożeniem dla zdrowia organizmu. Na szczęście, decydując się na zabiegi wykonywane pod narkozą, leczenie dentystyczne staje się przyjemne i bezbolesne.

W trosce o komfort naszych pacjentów, w naszym gabinecie wykonujemy trzy rodzaje znieczulenia:

  • ogólne,
  • komputerowe The Wand,
  • gazem rozweselającym.


Każdy z tych rodzajów narkozy jest
bezpieczny i możliwy do przeprowadzenia zarówno u osób dorosłych jak i u dzieci. W naszej klinice dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który w połączeniu z doświadczeniem zespołu stomatologicznego i anestezjologicznego, pozwala odpowiednio zaaplikować znieczulenie i rozpocząć leczenie.

Przed rozpoczęciem leczenia, anestezjolog odbywa szczegółową rozmowę z pacjentem. Konieczne jest uzyskanie od pacjenta informacji dotyczących stanu zdrowia, ewentualnych schorzeń i chorób, które mogą być przeciwwskazaniem do przyjęcia narkozy.

Zapraszamy do zapoznania się z metodą podawania i szczegółami znieczulenia ogólnegoznieczulenia komputerowego oraz znieczulenia gazem rozweselającym.