Dentysta - Stomatolog
Dziś czynne w godzinach
od 08:00 do 22:00
ul. Karpińskiego 3, 41-500 Chorzów

Leczenie dzieci

Zdrowe zęby od najmłodszych lat to inwestycja w przyszłość, a "czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał", dlatego zachęcamy do jak najwcześniejszych wizyt adaptacyjnych. Najlepiej zanim cokolwiek złego zacznie się dziać. Dziecko pozna stomatologa, oswoi się z gabinetem i urządzeniami, stomatolog lub higienistka nauczy je prawidłowego szczotkowania, będzie mogło wybrać sobie odpowiednią szczoteczkę, a gdy zajdzie potrzeba leczenia, będzie znało już miejsce i nie będzie się bać.

W Centrum Stomatologii i Implantologii STOMATOLOGIA STENCEL specjalistą od stomatologii dziecięcej jest dr Joanna Babicka, która wprowadzi najmłodszych pacjentów w ten trudny temat. A że leczymy bez bólu – znieczulenie komputerowe The Wand i znieczulenie gazem rozweselającym (maseczka do wziewów o smakach waniliowym, miętowym lub gumy balonowej!) – to jesteśmy przekonani, że mali pacjenci będą do nas wracać bez strachu i tylko na kontrolę.
 
 
Snuj się, snuj, bajeczko, a było to niedaleczko...
Nie tak dawno temu był sobie królewicz Boliząbek. Gdy jego mama nie mogła już patrzeć, jak jej dziecko cierpi, trafiła w internecie na klinikę dr Stencla. I poszła ze swoim synkiem na ul. Franciszka Karpińskiego 3 w Chorzowie. Tam miła pani rejestratorka skierowała ich do równie miłej dr Joanny Babickiej. Pani doktor oprowadziła Boliząbka po gabinecie, pokazała, jak działają poszczególne urządzenia, opowiedziała to i owo, a potem znieczuliła gazem rozweselającym (aromatyzowana maseczka do wziewów o smaku gumy do żucia!) i naprawiła bolący ząbek. I Boliząbek już nie był Boliząbkiem. Był zwykłym dzieckiem, takim jak ty, a do dentysty chodził tylko na przeglądy (regularnie!), z przyjemnością i bez strachu.

Koniec

Aha, za każdym razem dostawał miłą niespodziankę!