Dentysta - Stomatolog
Dziś czynne w godzinach
od 08:00 do 22:00
ul. Karpińskiego 3, 41-500 Chorzów

Implanty – profesjonalizm i precyzja wykonania

Implanty to obecnie najnowocześniejsza metoda odbudowy zębów i jednocześnie doskonałe rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy w wyniku nieszczęśliwego wypadku bądź upływu czasu borykają się z nieestetycznym wyglądem, a jednocześnie pragną znów cieszyć się pięknym uśmiechem. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasi specjaliści w dziedzinie implantologii, dzięki zastosowaniu najnowszych trendów implantologicznych umożliwiających pełną rekonstrukcję uzębienia, pomogą odzyskać Państwu radość i komfort posiadania pełnego uzębienia bez konieczności uszkadzania sąsiednich zębów.


Czym jest implant?

Implant stomatologiczny to tytanowa śruba w kształcie stożka, która po osadzeniu w kości szczęki lub żuchwy zastępuje korzeń zęba i prowadzi do jego odbudowy. Implant stanowi filar dla późniejszej pracy protetycznej widocznej w jamie ustnej pacjenta. Zastosowanie tytanu to idealne rozwiązanie. Jest on bowiem traktowany przez organizm jak własna kość i po pewnym czasie trwale się z nim łączy. Dzięki osadzeniu śruby wewnątrz kości, zastępującej naturalny korzeń zęba, cała siła powstająca podczas żucia na powierzchni sztucznego zęba jest przenoszona bezpośrednio na kości szczęk. W efekcie możliwe jest zachowanie prawidłowej funkcji kości.
Implant składa się z trzech elementów: tytanowej śruby umieszczonej wewnątrz kości szczęk, tytanowego łącznika oraz korony protetycznej. 


Konsultacja implantologiczna bezpłatnie
Wszczepienie implantu systemu standard (ICX) 1500 zł
Wszczepienie implantu systemu premium (Ankylos, Astra) 2500 zł
Odbudowa zęba na implancie standard (ICX) 1200 zł
Odbudowa zęba na implancie premium (Ankylos, Astra) 2000 zł
Miniimplant 3M MDI 1500 zł
Zabieg podniesienia dna zatoki szczękowej (sinus lift) metodą zamkniętą + materiał kościotwórczy 2000–3000 zł