Dentysta - Stomatolog
Dziś czynne w godzinach
od 08:00 do 22:00
ul. Karpińskiego 3, 41-500 Chorzów

Finansowanie

MediRaty to system finansowania usług medycznych. Wystarczy, że pacjent skontaktuje się telefonicznie z konsultantem lub przekaże swoje dane recepcjonistce CENTRUM STOMATOLOGII I IMPLANTOLOGII STOMATOLOGIA STENCEL, a ta przekaże je do konsultanta Ratalnie.com SA. Konsultant telefonicznie zweryfikuje Państwa zdolność kredytową i poinformuje o wysokości rat. Dla tych, którzy nie chcą przekazywać swoich danych, został przygotowany wniosek online. Dzięki niemu bezpośrednio przekażą Państwo swoje dane do weryfikacji. Po kilku minutach decyzja kredytowa i wiążąca oferta będą gotowe.

Skorzystaj z wniosku online i sprawdź swoją zdolność kredytową, klikając w poniższy baner

stomatolog na raty
 

Dalsza procedura jest szybka i przyjazna. Pacjent jest jedynie zobowiązany do przygotowania dokumentu potwierdzającego osiągany dochód oraz podpisania umowy w obecności kuriera, który umowę dostarczy we wskazane przez pacjenta miejsce i termin.

 

Z myślą o naszych pacjentach nawiązaliśmy również współpracę z Santander Consumer Bank, który przygotował atrakcyjną ofertę kredytu. Wszystkie procedury związane z uruchomieniem finansowania zostały skrócone do minimum, a wszelkie formalności załatwią Państwo w recepcji naszego centrum.

 

Krok po kroku leczenie na kredyt w STOMATOLOGII STENCEL – zobacz, jakie to proste!

Przyjdź do nas na bezpłatną konsultację, na której lekarz wykona plan leczenia. Plan leczenia przedstawiać będzie harmonogram wszystkich niezbędnych zabiegów wraz z ich kosztami.

Na podstawie kwoty z planu leczenia rejestratorka przedstawi ofertę kredytu.

Po wybraniu najlepszej opcji pacjent składa wniosek w rejestracji Centrum Stomatologii i Implantologii STOMATOLOGIA STENCEL i wszystkie formalności związane z kredytem załatwia na miejscu.